EL-DAR

Każdego dnia spełniamy Państwa oczekiwania

Firma EL-DAR działa na rynku od 2013 roku. Założycielem firmy jest Paweł Roszkowski - absolwent Wydziału Telekomunikacji i Elektrotechniki na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Dzięki zaangażowaniu Pracowników firma od samego początków przeżywa dynamiczny rozwój zarówno personalny jak i sprzętowy. W chwili obecnej zatrudnieni są nie tylko Inżynierowie z rodzimego UTP ale także absolwenci Politechniki Poznańskiej.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze kierowniczej Firma EL-DAR z sukcesami realizuje coraz ambitniejsze inwestycje nie tylko na terenie województwa kujawsko-pomorskiego ale także poza nim.

Firma posiada zaplecze własnych samochodów, specjalistycznych narzędzi i urządzeń, które gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Dzięki nieustannej modernizacji i wymianie sprzętu oraz maszyn, EL-DAR dostosowuje się do aktualnych i przyszłych wymagań rynku. Oferta firmy stale się poszerza miedzy innymi w ostatnim czasie o świadczenie usług wykonywanych koparko-ładowarką i minikoparką oraz analizę parametrów sieci elektroenergetycznej.

Dodatkowo, od niedawna uczymy przyszłe pokolenia, dając możliwość odbywania praktyk bądź stażu w naszej firmie. Uczniowie mogą zdobyć doświadczenie na budowach, a po ukończeniu stażu mają szansę otrzymania oferty dalszej współpracy.

Zlecane prace wykonywane są terminowo, profesjonalnie oraz zgodnie ze sztuką budowlaną, jak również w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Zapewniamy bardzo wysoki standard i bezawaryjność

Naszą misją jest zadowolenie klientów, dlatego wykonujemy Państwa zlecenia w wyznaczonych terminach w profesjonalny i zgodny z obowiązującymi przepisami sposób.

Świetlana wizja jaką Państwu proponujemy, to nowatorskie projekty i fachowe wykonawstwo. Doświadczony zespół inżynierów i techników zapewnia wykonanie prac na wysokim standardzie.

0 Lat doświadczenia
0 Ukończonych projektów
0 Zadowolonych klientów